MENU DOSTĘPNOŚCIWCAG - Opcje dostępności
KONTRASTKontrast
ZWIĘKSZ CZCIONKĘ NA STRONIEZwiększ czcionkę
POMNIEJSZ CZCIONKĘ NA STRONIEPomniejsz czcionkę
Nabór 2021/2022

         Nabór 2021 - kierunki kształcenia w roku szkolnym 2021/22

KLASA POD PATRONATEM WIELKOPOLSKIEGO KLASTRA LOTNICZEGO

OPERATOR OBRABIAREK SKRAWAJĄCYCH,MECHATRONIK, ELEKTROMECHANIK
(ZAJĘCIA PRAKTYCZNE W CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO W KALISZU)


Zespół Szkół Zawodowych im. Zesłańców Sybiru w Kaliszu serdecznie zaprasza absolwentów szkół podstawowych do podjęcia dalszego kształcenia w Technikum nr 7 i Branżowej Szkole I stopnia nr 7. Kierunki kształcenia w roku szkolnym 2020/2021:

technik usług fryzjerskich z elementami kosmetologii

cukiernik

sprzedawca

fryzjer

klasa wielozawodowa (blacharz samochodowy, cieśla, dekarz, drukarz, elektromechanik pojazdów samochodowych, elektromechanik, elektronik, elektryk, fotograf, kaletnik, kamieniarz, kominiarz, kowal, krawiec, kucharz, lakiernik, mechanik pojazdów samochodowych, mechanik-monter maszyn i urządzeń, mechatronik, monter sieci i instalacji sanitarnych, monter stolarki budowlanej, monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie, murarz-tynkarz, obuwnik, operator obrabiarek skrawających, operator maszyn i urządzeń przemysłu spożywczego, piekarz, stolarz, ślusarz, tapicer, przetwórca mięsa, zegarmistrz oraz złotnik-jubiler)

Szkoła współpracuje z Izbą Rzemieślniczą, Cechem Rzemiosł Budowlanych i Różnych oraz Związkiem Rzemieślników Cechowych w Kaliszu, a także z takimi firmami jak: Admat, Społem, Kaufland, Comforty - Nowe Skalmierzyce, Correct - Ociąż, Nestle, Pratt&Whitney, Kaliskimi Liniami Autobusowymi i Teknią.

W zakładce PRACODAWCY znajduje się lista zakładów przyjmujących na praktyczną naukę zawodu. W znalezieniu praktyk pomaga również Hufiec Pracy (więcej w zakładce OHP).

Wydrukowany i podpisany wniosek wraz z załącznikami należy dostarczyć osobiście do sekretariatu szkoły do 21 czerwca, gdzie kandydatowi zostanie wydane skierowanie do lekarza medycyny pracy.

Rekrutacja rusza 17 maja 2021 r.

PROSIMY WPISAĆ OCENY W SYSTEM NABÓR PO OTRZYMANIU ŚWIADECTWA UKOŃCZENIA SZKOŁY PODSTAWOWEJ I ZAŚWIADCZENIA Z EGZAMINU ÓSMOKLASISTY.

 

Załączniki do pobrania:

1. Wymagane dokumenty - rekrutacja 2021 do pobrania w pliku (*.pdf)

 

Przydatne linki:

https://ponadpodstawowe-kalisz.nabory.pl/Galeria