Aktualności
Bicie rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo oddechowej.
2014-10-23
16.10.2014 r. uczennice naszej szkoły brały udział w Biciu rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo oddechowej.

Były to:

- klasa IV T Kuczyńska - Cichocka Olga,

- klasa II C zawodowa: Andrzejak Natalia, Górska Amanda, Kaczmarek Agata, Nowak Anna, Pietrzykowska Anna, Skonieczna Wioletta,

- klasa I b zawodowa: Piorun Małgorzata, Woźna Karolina.

W godzinach przed i popołudniowych brały udział w Biciu rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo oddechowej przez jak największą liczbę osób od godziny 12:00 do godziny 12:30. Rejestracja i potwierdzenia zgłoszenia do godziny 11.00 na hali Arena Kalisz. Organizatorem Wydarzenia była Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Udział brali wszyscy chętni z powiatu kaliskiego. Byli przedstawiciele różnych organizacji i instytucji np. OSP, policja, służba więziennictwa, wychowankowie przedszkola do uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Nasza szkoła miała 3 fantomy obsadzone przez zespoły trzyosobowe, widniejące na załączonych fotografiach, nasze stanowiska to 71-73, stanowisk było dużo powyżej 100. Uczniowie spisali się bardzo dobrze, szkoła otrzymała certyfikat potwierdzający udział w biciu rekordu.

Po biciu rekordu 4 uczennic wzięła udział w konkursie wiedzy ekologicznej poświęconemu Parkom Krajobrazowym w Wielkopolsce - forma testu składającego się z 20 pytań.

 

 

Galeria zdjęć