Aktualności
Europejski Dzień Języków Obcych
2017-10-18
Dnia 4 października 2017 r. na terenie naszej szkoły, już po raz kolejny, odbył się konkurs językowy zorganizowany z okazji niedawno obchodzonego Europejskiego Dnia Języków Obcych.

Uczniowie technikum i gimnazjum przystąpili do dwóch etapów konkursu. W pierwszym mieli wykonać projekt dotyczący różnych ciekawostek o krajach europejskich. Spośród kilku prac jury wybrało najciekawsze, a ich autorzy przeszli do kolejnego etapu, w którym musieli się wykazać wiedzą na temat państw europejskich oraz znajomością języków angielskiego i niemieckiego.

Uczestnicy konkursu udowodnili, że języki obce nie są im obce, a znajomość mapy Europy to ‘bułka z masłem'. Jednak zwycięzca mógł być tylko jeden. W tym roku wygrana przypadła uczennicom klasy 3 A technikum, które perfekcyjnie poradziły sobie z zadaniami konkursowymi. Na laureatów czekały nagrody książkowe i pamiątkowe upominki.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zachęcamy do rozwijania swoich umiejętności językowych, ponieważ kolejny konkurs już za rok.

 

Galeria zdjęć