MENU DOSTĘPNOŚCIWCAG - Opcje dostępności
KONTRASTKontrast
ZWIĘKSZ CZCIONKĘ NA STRONIEZwiększ czcionkę
POMNIEJSZ CZCIONKĘ NA STRONIEPomniejsz czcionkę
Aktualności
Festiwal PROFESJONALISTÓW
2018-03-20
Festiwal Profesjonalistów w Kaliszu

Interesują Cię najnowsze technologie? Zastanawiasz się nad wyborem szkoły i kierunku kształcenia? Jesteś specjalistą i chcesz rozwijać swoją karierę? 6 i 7 kwietnia przyjdź do Hali Kalisz Arena na Festiwal Profesjonalistów!


Jedno wydarzenie - mnóstwo możliwości!

Festiwal Profesjonalistów to wydarzenie, za sprawą którego chcemy pokazać możliwości, jakie stwarza Ci kaliska przestrzeń dla profesjonalistów. Tworzą ją między innymi znakomite firmy klastra lotniczego i spożywczego, kaliskie szkoły. Przyjdź i poznaj je. Zajrzyj na ich stoiska, zobacz, czym się zajmują, jak pracują, z jakich technologii korzystają.
I co najważniejsze - sprawdź, co mają Tobie do zaoferowania.

Świetna zabawa z techniką!

Gwarantujemy świetną zabawę i mnóstwo ciekawostek. Dzieci będą zachwycone pokazami Centrum Nauki Kopernik, konkursami, doświadczeniami. Do tego zabawy edukacyjne Magic Lab, robotyka z Lego, pokazy maszyn i urządzeń, „Kosmos w kuchni", pokazy chemiczne i fizyczne. Prezentacje rzemiosł i zawodów. Atrakcyjne stoiska wystawowe, maszyny i urządzenia!...Wszystko to wzbudzi zainteresowanie i dzieci, i dorosłych.

Oferty kształcenia

Wzbudzając ciekawość nauką, techniką, technologią chcemy przekonać młodych ludzi, że warto wybrać kształcenie zawodowe. Uczniowie podstawówek i klas gimnazjalnych będą mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną kaliskich szkół zawodowych. Podczas festiwalu zobaczą, na czym w praktyce polega kształcenie na poszczególnych kierunkach. Stoisko pełne atrakcji zaprezentuje także Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Kaliszu.

Oferty pracy

Do tego nie zabraknie prezentacji ofert pracy. Znajdą je na pewno specjaliści. Są oni poszukiwani przez innowacyjne firmy, reprezentujące między innymi przemysł produkcji spożywczej i lotniczy. Stoiska wystawowe przygotują firmy Wielkopolskiego Klastra Lotniczego, Klastra Spożywczego Południowej Wielkopolski i nie tylko... W Arenie pojawią się również oferty dla osób, które dotychczas zwykły odwiedzać kaliskie targi pracy.

Do zobaczenia!

Hala Kalisz Arena, 6 kwietnia w godzinach 9.00 - 15.00 / 7 kwietnia w godzinach 11.00 - 16.00.

Więcej szczegółów znajdziesz na:

www.profesjonalisci.kalisz.pl

http://bit.ly/festprokalisz

 

Galeria