MENU DOSTĘPNOŚCIWCAG - Opcje dostępności
KONTRASTKontrast
ZWIĘKSZ CZCIONKĘ NA STRONIEZwiększ czcionkę
POMNIEJSZ CZCIONKĘ NA STRONIEPomniejsz czcionkę
Aktualności
Noc Zawodowców i Dzień Naukowców
2023-10-09

6 października w Szkolnej Hali Sportowej Olimpia w Kaliszu odbyła się kolejna edycja Nocy Zawodowców i po raz pierwszy Dzień Naukowców.

 

Niecodzienne pokazy, kreatywne warsztaty, ciekawe doświadczenia i eksperymenty to tylko niektóre z atrakcji Dnia Naukowców, które mogły zainteresować zarówno przedszkolaków, uczniów nauczycieli i rodziców.

Od godziny 1700 odbyła sie 6. edycja Nocy Zawodowców. Na stoiskach szkół zawodowych odbyły się atrakcyjne pokazy: krawieckie, fryzjerskie, kosmetyczne, fizjoterapeutyczne, gastronomiczne i cukiernicze, nowoczesna obróbka drewna i metalu na miarę XXI wieku, pojazdy mechaniczne i elektryczne, roboty, rzeczywistość wirtualna i pokazy audiowizualne.

Oczywiście na takiej imprezie nie mogło zabraknąć uczniów naszej szkoły, prezentujących swoje umiejętności fryzjerskie i kulinarne.

Organizatorem Dnia Naukowców było Miasto Kalisz, partnerami wydarzenia byli: Wielkopolski Klaster Lotniczy, Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego, Fundacja Wspierania Edukacji przy Stowarzyszeniu Dolina Lotnicza oraz Uniwersytet Kaliski.

https://calisia.pl/wystawcy-pokazy-rzemieslnicy-eksperymenty-naukowe-za-nami-dzien-naukowcow-i-noc-zawodowcow,64262

https://www.kalisz.pl/dla-mieszkanca/aktualnosci/dzien-naukowcow-i-noc-zawodowcow-koncza-kaliski-tydzien-nauki,60621

 

Galeria zdjęć
Galeria
Rekrutacja 2023/2024