Wygenerowano w programie dziennik elektroniczny firmy WizjaNet

Plany klas

» 1 AT » 1 A » 1 B » 1 C » 1 D » 1 E » 2 A » 2 B » 2 C » 2 D » 2 E » 3 AG s. VI » 3 AZ » 3 BZ » 3 CZ » 3 DZ » 3 EZ » 3 AT » 4 AT

Klasa 1 C - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 zajęcia z wychowawcą
1 C - Nogaj M. (4.06)
historia
1 C - Luźny A. (2.09) Dodatkowi nauczyciele: Jóźwik Beata
język polski
1 C - Szuleta A. (4.04) Dodatkowi nauczyciele: Piotrowska Edyta
2 08:50-09:35 język polski
1 C - Szuleta A. (4.04) Dodatkowi nauczyciele: Jóźwik Beata
matematyka
1 C - Grygiel M. (3.04) Dodatkowi nauczyciele: Jóźwik Beata
informatyka
1 C gr 1 jęz./inf. - Bednarek C. (s. 23) Dodatkowi nauczyciele: Piotrowska Edyta
język angielski IV.1
1 C gr. 2 jęz./inf. - Garbacz E. (s.13) Dodatkowi nauczyciele: Jóźwik Beata
3 09:40-10:25 biologia
1 C - Kalek A. (3.05) Dodatkowi nauczyciele: Jóźwik Beata
fizyka
1 C - Grygiel M. (3.04) Dodatkowi nauczyciele: Jóźwik Beata
matematyka
1 C - Grygiel M. (3.04) Dodatkowi nauczyciele: Jóźwik Beata
4 10:35-11:20 język angielski IV.1
1 C gr 1 jęz./inf. - Garbacz E. (s.13) Dodatkowi nauczyciele: Piotrowska Edyta
informatyka
1 C gr. 2 jęz./inf. - Luźny A. (s. 23) Dodatkowi nauczyciele: Jóźwik Beata
chemia
1 C - Kruczkowska K. (3.06) Dodatkowi nauczyciele: Jóźwik Beata
wychowanie fizyczne
1 C - Maślak P. (sala gim./sił) Dodatkowi nauczyciele: Jóźwik Beata
5 11:25-12:10 geografia
1 C - Pruszak-Walaszczyk D. (2.08) Dodatkowi nauczyciele: Jóźwik Beata
edukacja dla bezpieczeństwa
1 C - Maślak P. (s. 8) Dodatkowi nauczyciele: Piotrowska Edyta
religia
1 C - Stacherżak D. (s. 9)
6 12:25-13:10 wychowanie fizyczne
1 C - Maślak P. (sala gim./sił) Dodatkowi nauczyciele: Jóźwik Beata
religia
1 C - Stacherżak D. (s.14)
towaroznawstwo
1 C gr. 1 sprzedawca - Nogaj M. (4.06) Dodatkowi nauczyciele: Jóźwik Beata
7 13:15-14:00 wychowanie fizyczne
1 C - Maślak P. (sala gim./sił)
organizacja sprzedaży
1 C gr. 1 sprzedawca - Nowak M. (s. 9) Dodatkowi nauczyciele: Piotrowska Edyta
sprzedaż towarów
1 C gr. 1 sprzedawca - Nogaj M. (4.06) Dodatkowi nauczyciele: Jóźwik Beata
8 14:05-14:50 organizacja sprzedaży
1 C gr. 1 sprzedawca - Nowak M. (s. 9) Dodatkowi nauczyciele: Piotrowska Edyta
sprzedaż towarów
1 C gr. 1 sprzedawca - Nogaj M. (4.06)
9 14:55-15:40

Klasa 1 D - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 chemia
1 D - Maciejczyk E. (s. 27)
język polski
1 D - Matysiak D. (s.14)
język polski
1 D - Matysiak D. (s.14)
2 08:50-09:35 informatyka
1 D gr. 1 - Bednarek C. (s. 23)
język angielski IV.1
1 D gr. 2 - Garbacz E. (s.13)
biologia
1 D - Kalek A. (3.05)
historia
1 D - Luźny A. (2.09)
3 09:40-10:25 matematyka
1 D - Grygiel M. (3.04)
wychowanie fizyczne
1 D gr. 1 - Rektor-Moszyk E. (sala gim./sił)
informatyka
1 D gr. 2 - Bednarek C. (s. 23)
geografia
1 D - Pruszak-Walaszczyk D. (2.08)
4 10:35-11:20 wychowanie fizyczne
1 D gr. 1 - Rektor-Moszyk E. (sala gim./sił)
wychowanie fizyczne
1 D gr. 2 - Lange M. (sala gim./sił)
fizyka
1 D - Grygiel M. (3.04)
język angielski IV.1
1 D gr. 1 - Miłek-Nowak M. (s.1)
wychowanie fizyczne
1 D gr. 2 - Lange M. (sala gim./sił)
5 11:25-12:10 wychowanie fizyczne
1 D gr. 1 - Rektor-Moszyk E. (sala gim./sił)
wychowanie fizyczne
1 D gr. 2 - Lange M. (sala gim./sił)
religia
1 D - Świgoniak M. (3.05)
matematyka
1 D - Grygiel M. (3.04)
6 12:25-13:10 zajęcia z wychowawcą
1 D - Rektor-Moszyk E. (s. 8)
religia
1 D - Świgoniak M. (3.05)
edukacja dla bezpieczeństwa
1 D - Maślak P. (s. 8)
7 13:15-14:00
8 14:05-14:50
9 14:55-15:40

Klasa 1 E - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 język angielski IV.1
1 E - Garbacz E. (s.13)
chemia
1 E - Maciejczyk E. (s. 27)
język polski
1 E - Szuleta A. (4.04)
2 08:50-09:35 informatyka
1 E - Bednarek C. (s. 23)
matematyka
1 E - Nowak M. (s. 9)
matematyka
1 E - Nowak M. (s. 9)
3 09:40-10:25 wychowanie fizyczne
1 E - Lange M. (sala gim./sił)
biologia
1 E - Kalek A. (3.05)
religia
1 E - Stacherżak D. (s. 8)
4 10:35-11:20 zajęcia z wychowawcą
1 E - Maślak P. (s. 8)
fizyka
1 E - Grygiel M. (3.04)
religia
1 E - Stacherżak D. (s. 8)
5 11:25-12:10 język polski
1 E - Szuleta A. (4.04)
edukacja dla bezpieczeństwa
1 E - Maślak P. (s. 8)
geografia
1 E - Pruszak-Walaszczyk D. (2.08)
6 12:25-13:10 historia
1 E - Luźny A. (2.09)
wychowanie fizyczne
1 E - Lange M. (sala gim./sił)
7 13:15-14:00 wychowanie fizyczne
1 E - Lange M. (sala gim./sił)
8 14:05-14:50
9 14:55-15:40

Klasa 2 B - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 wychowanie fizyczne
2 B - Lange M. (sala gim./sił)
wychowanie fizyczne
2 B - Lange M. (sala gim./sił)
1 08:00-08:45 zajęcia z wychowawcą
2 B - Wielgocka J. (s.10)
higiena
2 B - Kalek A. (3.05)
wychowanie fizyczne
2 B - Lange M. (sala gim./sił)
2 08:50-09:35 materiały fryzjerskie
2 B - Maciejczyk E. (s. 27)
historia
2 B - Luźny A. (2.09)
matematyka
2 B - Dziedzic A. (s. 3)
3 09:40-10:25 podstawy przedsiębiorczości
2 B - Nogaj M. (4.01)
język niemiecki IV.1
2 B język gr. 1 niem. - Michelke-Urbaniak A. (s. 20)
język angielski IV.1
2 B język gr. 2 ang. - Miłek-Nowak M. (s.1)
język angielski fryzjerski
2 B - Garbacz E. (s.12)
4 10:35-11:20 podstawy przedsiębiorczości
2 B - Nogaj M. (4.01)
język polski
2 B - Matysiak D. (s.14)
podstawy działalności gospodarczej
2 B - Nowak M. (s. 9)
5 11:25-12:10 język niemiecki IV.1
2 B język gr. 1 niem. - Michelke-Urbaniak A. (s. 20)
język angielski IV.1
2 B język gr. 2 ang. - Miłek-Nowak M. (s.1)
stylizacja
2 B - Wyborna-Drewniak A. (s.12)
język polski
2 B - Matysiak D. (s.14)
6 12:25-13:10 stylizacja
2 B - Wyborna-Drewniak A. (s.12)
materiały fryzjerskie
2 B - Maciejczyk E. (s. 27)
pracownia fryzjerska
2 B - Wyborna-Drewniak A. (s. 4)
7 13:15-14:00 religia
2 B - Bajek A. (s. 8)
technologia fryzjerstwa
2 B - Wielgocka J. (s.10)
pracownia fryzjerska
2 B - Wyborna-Drewniak A. (s. 4)
8 14:05-14:50 religia
2 B - Bajek A. (s. 8)
technologia fryzjerstwa
2 B - Wielgocka J. (s.10)
9 14:55-15:40

Klasa 2 C - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 wychowanie fizyczne
2 C gr 1 wf - Pruszak-Walaszczyk D. (sala gim./sił)
wychowanie fizyczne
2 C gr 2 wf - Lange M. (sala gim./sił)
język niemiecki IV.1
2 C, E j. niemiecki - Michelke-Urbaniak A. (s. 20)
język angielski IV.1
2 C j. ang. - Bartczak - Biniek J. (4.02)
technika w produkcji cukierniczej
2 C gr. 1 cukiernik - Kuśnierz A. (3.03)
2 08:50-09:35 wychowanie fizyczne
2 C gr 1 wf - Pruszak-Walaszczyk D. (sala gim./sił)
wychowanie fizyczne
2 C gr 2 wf - Lange M. (sala gim./sił)
język niemiecki IV.1
2 C, E j. niemiecki - Michelke-Urbaniak A. (s. 20)
język angielski IV.1
2 C j. ang. - Bartczak - Biniek J. (4.02)
technika w produkcji cukierniczej
2 C gr. 1 cukiernik - Kuśnierz A. (3.03)
3 09:40-10:25 zajęcia z wychowawcą
2 C - Kwaśniewski S. (s.12)
historia
2 C - Luźny A. (2.09)
technika w produkcji cukierniczej
2 C gr. 1 cukiernik - Kuśnierz A. (3.03)
4 10:35-11:20 język angielski w produkcji cukierniczej
2 C gr. 1 cukiernik - Bartczak - Biniek J. (4.02)
język angielski zawodowy
2 C gr. 2 wielozaw. - Miłek-Nowak M. (s.1)
język polski
2 C - Matysiak D. (s.14)
technologie produkcji cukierniczej
2 C gr. 1 cukiernik - Kolańska M. (3.03)
5 11:25-12:10 podstawy przedsiębiorczości
2 C - Nogaj M. (4.01)
matematyka
2 C - Kruczkowska K. (3.06)
technologie produkcji cukierniczej
2 C gr. 1 cukiernik - Kolańska M. (3.03)
6 12:25-13:10 język polski
2 C - Matysiak D. (s.14)
podstawy przedsiębiorczości
2 C - Nogaj M. (4.01)
technologie produkcji cukierniczej
2 C gr. 1 cukiernik - Kolańska M. (3.03)
7 13:15-14:00 religia
2 C - Świgoniak M. (3.05)
wychowanie fizyczne
2 C gr 1 wf - Pruszak-Walaszczyk D. (sala gim./sił)
wychowanie fizyczne
2 C gr 2 wf - Lange M. (sala gim./sił)
technologie produkcji cukierniczej
2 C gr. 1 cukiernik - Kolańska M. (3.03)
8 14:05-14:50 religia
2 C - Świgoniak M. (3.05)
technologie produkcji cukierniczej
2 C gr. 1 cukiernik - Kolańska M. (3.03)
9 14:55-15:40

Klasa 2 D - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 podstawy przedsiębiorczości
2 D - Nowak M. (s. 9)
język angielski IV.1
2 D - Miłek-Nowak M. (s.1)
2 08:50-09:35 historia
2 D - Luźny A. (2.09)
matematyka
2 D - Kruczkowska K. (3.06)
3 09:40-10:25 język angielski IV.1
2 D - Miłek-Nowak M. (s.1)
podstawy przedsiębiorczości
2 D - Nowak M. (s. 9)
4 10:35-11:20 język polski
2 D - Matysiak D. (s.14)
język polski
2 D - Matysiak D. (s.14)
5 11:25-12:10 wychowanie fizyczne
2 D - Pruszak-Walaszczyk D. (sala gim./sił)
język angielski zawodowy
2 D - Bartczak - Biniek J. (4.01)
6 12:25-13:10 zajęcia z wychowawcą
2 D - Pruszak-Walaszczyk D. (2.08)
wychowanie fizyczne
2 D - Pruszak-Walaszczyk D. (sala gim./sił)
7 13:15-14:00 religia
2 religia - Stacherżak D. (s.14)
wychowanie fizyczne
2 D - Pruszak-Walaszczyk D. (sala gim./sił)
8 14:05-14:50 religia
2 religia - Stacherżak D. (s.14)
9 14:55-15:40

Klasa 2 E - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 język niemiecki IV.1
2 C, E j. niemiecki - Michelke-Urbaniak A. (s. 20)
język angielski IV.1
2 E j. ang. - Miłek-Nowak M. (s.1)
matematyka
2 E - Kruczkowska K. (3.06)
2 08:50-09:35 język niemiecki IV.1
2 C, E j. niemiecki - Michelke-Urbaniak A. (s. 20)
język angielski IV.1
2 E j. ang. - Miłek-Nowak M. (s.1)
język angielski zawodowy
2 E - Bartczak - Biniek J. (4.01)
3 09:40-10:25 zajęcia z wychowawcą
2 E - Kalek A. (3.05)
język polski
2 E - Szuleta A. (4.04)
4 10:35-11:20 historia
2 E - Luźny A. (2.09)
wychowanie fizyczne
2 E - Lange M. (sala gim./sił)
5 11:25-12:10 wychowanie fizyczne
2 E - Lange M. (sala gim./sił)
podstawy przedsiębiorczości
2 E - Maciejczyk E. (s. 27)
6 12:25-13:10 wychowanie fizyczne
2 E - Lange M. (sala gim./sił)
podstawy przedsiębiorczości
2 E - Maciejczyk E. (s. 27)
7 13:15-14:00 język polski
2 E - Szuleta A. (4.04)
8 14:05-14:50
9 14:55-15:40

Klasa 3 AG s. VI - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 matematyka
3 AG s. VI - Kruczkowska K. (3.06)
język polski
3 AG s. VI - Strzała A. (4.05)
matematyka
3 AG s. VI - Kruczkowska K. (3.06)
2 08:50-09:35 wiedza o społeczeństwie
3 AG s. VI - Matysiak D. (s.14)
język polski
3 AG s. VI - Strzała A. (4.05)
historia
3 AG s. VI - Luźny A. (2.09)
3 09:40-10:25 chemia
3 AG s. VI - Kruczkowska K. (3.06)
język angielski
3 AG s. VI - Bartczak - Biniek J. (4.02)
język angielski
3 AG s. VI - Bartczak - Biniek J. (4.04)
4 10:35-11:20 geografia
3 AG s. VI - Pruszak-Walaszczyk D. (2.08)
matematyka
3 AG s. VI - Kruczkowska K. (3.06)
fizyka
3 AG s. VI - Grygiel M. (3.04)
5 11:25-12:10 historia
3 AG s. VI - Luźny A. (2.09)
biologia
3 AG s. VI - Kalek A. (3.05)
język polski
3 AG s. VI - Strzała A. (4.05)
6 12:25-13:10 język polski
3 AG s. VI - Strzała A. (4.05)
7 13:15-14:00
8 14:05-14:50
9 14:55-15:40

Klasa 3 AZ - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 język angielski IV.1
3 AZ - Garbacz E. (s.13)
wychowanie fizyczne
3 AZ - Kwaśniewski S. (sala gim./sił)
wychowanie fizyczne
3 AZ - Kwaśniewski S. (sala gim./sił)
2 08:50-09:35 zajęcia z wychowawcą
3 AZ - Hasińska M. (4.01)
wychowanie fizyczne
3 AZ - Kwaśniewski S. (sala gim./sił)
podstawy działalności gastronomicznej
3 AZ gr. 1 kucharz - Nowak M. (s. 9)
technologie produkcji cukierniczej
3 AZ gr. 2 cukiernik - Kolańska M. (3.03)
3 09:40-10:25 technologia gastronomiczna z towaroznawstwem
3 AZ gr. 1 kucharz - Kolańska M. (3.03)
działalność gospodarcza w przetwórstwie spożywczym
3 AZ gr. 2 cukiernik - Nowak M. (s. 9)
język polski
3 AZ - Szuleta A. (4.04)
język angielski w gastronomii
3 AZ gr. 1 kucharz - Bartczak - Biniek J. (4.02)
technologie produkcji cukierniczej
3 AZ gr. 2 cukiernik - Kolańska M. (3.03)
4 10:35-11:20 technologia gastronomiczna z towaroznawstwem
3 AZ gr. 1 kucharz - Kolańska M. (3.03)
język angielski w produkcji cukierniczej
3 AZ gr. 2 cukiernik - Bartczak - Biniek J. (4.02)
język polski
3 AZ - Szuleta A. (4.04)
technologia gastronomiczna z towaroznawstwem
3 AZ gr. 1 kucharz - Kolańska M. (3.03)
działalność gospodarcza w przetwórstwie spożywczym
3 AZ gr. 2 cukiernik - Nowak M. (s. 9)
5 11:25-12:10 religia
3 AZ - Bajek A. (s. 3)
matematyka
3 AZ - Kruczkowska K. (3.06)
technologia gastronomiczna z towaroznawstwem
3 AZ gr. 1 kucharz - Kolańska M. (3.03)
działalność gospodarcza w przetwórstwie spożywczym
3 AZ gr. 2 cukiernik - Nowak M. (s. 9)
6 12:25-13:10 religia
3 AZ - Bajek A. (s. 3)
podstawy żywienia
3 AZ gr. 1 kucharz - Kuśnierz A. (4.05)
technologie produkcji cukierniczej
3 AZ gr. 2 cukiernik - Kolańska M. (3.03)
podstawy działalności gastronomicznej
3 AZ gr. 1 kucharz - Nowak M. (s. 9)
7 13:15-14:00 wyposażenie techniczne
3 AZ gr. 1 kucharz - Kuśnierz A. (3.03)
technologie produkcji cukierniczej
3 AZ gr. 2 cukiernik - Kolańska M. (3.03)
8 14:05-14:50
9 14:55-15:40

Klasa 3 BZ - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 zajęcia z wychowawcą
3 BZ - Matysiak D. (s.14)
technologia fryzjerstwa
3 BZ - Jatczak M. (s. 3)
2 08:50-09:35 język polski
3 BZ - Matysiak D. (s.14)
język polski
3 BZ - Matysiak D. (s.14)
3 09:40-10:25 stylizacja
3 BZ - Wielgocka J. (s.10)
język angielski
3 BZ gr. 1 - Bartczak - Biniek J. (4.02)
język angielski
3 BZ gr. 2 - Garbacz E. (s.13)
4 10:35-11:20 stylizacja
3 BZ - Wielgocka J. (s.10)
stylizacja
3 BZ - Wielgocka J. (s.10)
5 11:25-12:10 matematyka
3 BZ - Kruczkowska K. (3.06)
technologia fryzjerstwa
3 BZ - Jatczak M. (s. 3)
6 12:25-13:10 wychowanie fizyczne
3 BZ - Kwaśniewski S. (sala gim./sił)
technologia fryzjerstwa
3 BZ - Jatczak M. (s. 3)
7 13:15-14:00 religia
3 BZ - Stacherżak D. (s.14)
wychowanie fizyczne
3 BZ - Kwaśniewski S. (sala gim./sił)
8 14:05-14:50 religia
3 BZ - Stacherżak D. (s.14)
wychowanie fizyczne
3 BZ - Kwaśniewski S. (sala gim./sił)
9 14:55-15:40

Klasa 3 CZ - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 język polski
3 CZ - Strzała A. (4.05)
religia
3 religia - Świgoniak M. (3.04)
sprzedaż towarów
3 CZ gr. 1 sprzedawca - Nogaj M. (4.06)
2 08:50-09:35 język polski
3 CZ - Strzała A. (4.05)
religia
3 religia - Świgoniak M. (3.04)
sprzedaż towarów
3 CZ gr. 1 sprzedawca - Nogaj M. (4.06)
3 09:40-10:25 język angielski
3 CZ - Bartczak - Biniek J. (4.02)
podstawy działalności handlowej
3 CZ gr. 1 sprzedawca - Nowak M. (s. 9)
stylizacja
3 CZ gr. 2 fryzjer - Wielgocka J. (s.10)
organizacja sprzedaży
3 CZ gr. 1 sprzedawca - Nogaj M. (4.06)
4 10:35-11:20 wychowanie fizyczne
3 CZ - Pruszak-Walaszczyk D. (sala gim./sił)
matematyka
3 CZ - Kruczkowska K. (3.06)
organizacja sprzedaży
3 CZ gr. 1 sprzedawca - Nogaj M. (4.06)
5 11:25-12:10 zajęcia z wychowawcą
3 CZ - Luźny A. (2.09)
język angielski w działalności handlowej
3 CZ gr. 1 sprzedawca - Garbacz E. (s.13)
technologia fryzjerstwa
3 CZ gr. 2 fryzjer - Wielgocka J. (s.10)
6 12:25-13:10 technologia fryzjerstwa
3 CZ gr. 2 fryzjer - Wielgocka J. (s.10)
towaroznawstwo
3 CZ gr. 1 sprzedawca - Nogaj M. (4.06)
technologia fryzjerstwa
3 CZ gr. 2 fryzjer - Wielgocka J. (s.10)
7 13:15-14:00 stylizacja
3 CZ gr. 2 fryzjer - Wielgocka J. (s.10)
wychowanie fizyczne
3 CZ - Pruszak-Walaszczyk D. (sala gim./sił)
8 14:05-14:50 stylizacja
3 CZ gr. 2 fryzjer - Wielgocka J. (s. 4)
wychowanie fizyczne
3 CZ - Pruszak-Walaszczyk D. (sala gim./sił)
9 14:55-15:40

Klasa 3 DZ - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 język polski
3 DZ - Szuleta A. (4.04)
religia
3 religia - Świgoniak M. (3.04)
2 08:50-09:35 język angielski
3 DZ - Bartczak - Biniek J. (4.02)
religia
3 religia - Świgoniak M. (3.04)
3 09:40-10:25 wychowanie fizyczne
3 DZ - Pruszak-Walaszczyk D. (sala gim./sił)
wychowanie fizyczne
3 DZ - Pruszak-Walaszczyk D. (sala gim./sił)
4 10:35-11:20 matematyka
3 DZ - Kruczkowska K. (3.06)
wychowanie fizyczne
3 DZ - Pruszak-Walaszczyk D. (sala gim./sił)
5 11:25-12:10 zajęcia z wychowawcą
3 DZ - Szuleta A. (4.04)
język polski
3 DZ - Szuleta A. (4.04)
6 12:25-13:10
7 13:15-14:00
8 14:05-14:50
9 14:55-15:40

Klasa 3 EZ - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 wychowanie fizyczne
3 EZ - Lange M. (sala gim./sił)
religia
3 religia - Świgoniak M. (3.04)
2 08:50-09:35 wychowanie fizyczne
3 EZ - Lange M. (sala gim./sił)
religia
3 religia - Świgoniak M. (3.04)
3 09:40-10:25 język angielski
3 EZ - Garbacz E. (s.13)
matematyka
3 EZ - Kruczkowska K. (3.06)
4 10:35-11:20 język polski
3 EZ - Szuleta A. (4.04)
zajęcia z wychowawcą
3 EZ - Lange M. (s. 8)
5 11:25-12:10 wychowanie fizyczne
3 EZ - Lange M. (sala gim./sił)
6 12:25-13:10 język polski
3 EZ - Szuleta A. (4.04)
7 13:15-14:00
8 14:05-14:50
9 14:55-15:40

Klasa 3 AT - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 religia
3 AT - Stacherżak D. (s. 9)
1 08:00-08:45 matematyka
3 AT - Grygiel M. (3.04)
podstawy działalności gospodarczej
3 AT - Nowak M. (s. 9)
język polski
3 AT - Strzała A. (4.05)
język angielski rozszerzony
3 AT - Miłek-Nowak M. (s.1)
religia
3 AT - Stacherżak D. (s. 9)
2 08:50-09:35 historia i społeczeństwo
3 AT - Luźny A. (2.09)
pracownia projektowania fryzur
3 AT - Jatczak M. (s. 3)
język polski
3 AT - Strzała A. (4.05)
język angielski rozszerzony
3 AT - Miłek-Nowak M. (s.1)
pracownia wykonywania zabiegów fryzjerskich
3 AT gr. 1 - Jatczak M. (s. 4)
pracownia wykonywania zabiegów fryzjerskich
3 AT gr. 2 - Wyborna-Drewniak A. (s.10)
3 09:40-10:25 biologia
3 AT - Kalek A. (3.05)
pracownia projektowania fryzur
3 AT - Jatczak M. (s. 3)
język niemiecki
3 AT - Michelke-Urbaniak A. (s. 20)
język polski
3 AT - Strzała A. (4.05)
pracownia wykonywania zabiegów fryzjerskich
3 AT gr. 1 - Jatczak M. (s. 4)
pracownia wykonywania zabiegów fryzjerskich
3 AT gr. 2 - Wyborna-Drewniak A. (s. 3)
4 10:35-11:20 pracownia technologiczna
3 AT - Wyborna-Drewniak A. (s.12)
język niemiecki
3 AT - Michelke-Urbaniak A. (s. 20)
stylizacja
3 AT - Wielgocka J. (s.10)
wychowanie fizyczne
3 AT - Rektor-Moszyk E. (sala gim./sił)
język angielski rozszerzony
3 AT - Miłek-Nowak M. (s.1)
5 11:25-12:10 pracownia technologiczna
3 AT - Wyborna-Drewniak A. (s.12)
zajęcia z wychowawcą
3 AT - Miłek-Nowak M. (s.1)
pracownia wykonywania zabiegów fryzjerskich
3 AT gr. 2 - Wyborna-Drewniak A. (s. 4)
pracownia wykonywania zabiegów fryzjerskich
3 AT gr. 1 - Jatczak M. (s. 4)
język angielski rozszerzony
3 AT - Miłek-Nowak M. (s.1)
6 12:25-13:10 biologia
3 AT - Kalek A. (3.05)
matematyka
3 AT - Grygiel M. (3.04)
pracownia wykonywania zabiegów fryzjerskich
3 AT gr. 2 - Wyborna-Drewniak A. (s. 4)
pracownia wykonywania zabiegów fryzjerskich
3 AT gr. 1 - Jatczak M. (s. 4)
wychowanie fizyczne
3 AT - Rektor-Moszyk E. (sala gim./sił)
7 13:15-14:00 technologia fryzjerstwa
3 AT - Jatczak M. (s. 3)
pracownia technologiczna
3 AT - Wyborna-Drewniak A. (s.12)
pracownia wykonywania zabiegów fryzjerskich
3 AT gr. 2 - Wyborna-Drewniak A. (s. 4)
pracownia wykonywania zabiegów fryzjerskich
3 AT gr. 1 - Jatczak M. (s. 4)
wychowanie fizyczne
3 AT - Rektor-Moszyk E. (sala gim./sił)
8 14:05-14:50 technologia fryzjerstwa
3 AT - Jatczak M. (s. 3)
pracownia technologiczna
3 AT - Wyborna-Drewniak A. (s.12)
pracownia wykonywania zabiegów fryzjerskich
3 AT gr. 2 - Wyborna-Drewniak A. (s. 4)
pracownia wykonywania zabiegów fryzjerskich
3 AT gr. 1 - Jatczak M. (s. 4)
9 14:55-15:40